Druk na PCV

Druk na PCV w naszej ofercie

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług druku na płytach PCV. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości wydruków na różnego rodzaju podłożach. Z naszej oferty korzystają odbiorcy pragnący stworzyć wysokiej jakości reklamy i inne treści wizualne, odporne na szkodliwe oddziaływania i przeznaczone do długotrwałego użytku. Zajmujemy się wydrukami o zupełnie dowolnym rozmiarze oraz stopniu szczegółowości. 

 

Druk na PCV dla naszych klientów

druk na pcv warszawa
 

Druk na PCV to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zwrócić uwagę klientów. Nasza oferta obejmuje drukowanie na płytach o różnej grubości i kolorze, w zależności od Państwa potrzeb oraz zamierzonego sposobu wykorzystania reklamy. Gwarantujemy maksymalną wytrzymałość naszych wydruków oraz możliwość ich wykorzystania w wielu miejscach. 

 

Stosowane w naszej firmie nowoczesne technologie drukarskie pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości tworzonych treści wizualnych. Nawet po dłuższym czasie ekspozycji na słońce, deszcz czy wiatr, Państwa reklama nadal będzie wyglądać świetnie i przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

 

Oferujemy także pomoc w przygotowaniu projektu, jego edycji i dopasowaniu do zamierzonego sposobu i miejsca wykorzystania. Nasz zespół grafików zawsze służy radą i pomaga w odnalezieniu odpowiednich rozwiązań. 

 

Druk UV na PCV – najwyższa jakość 

 

Druk na płytach PCV to skomplikowany proces technologiczny, w czasie którego nanosimy grafiki lub teksty na powierzchnie płaskie wykonane z polichlorku winylu. Płyty PCV charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Są idealnym materiałem do wykonywania reklam zewnętrznych, które będą przyciągać uwagę przechodniów przez długi czas.

 

W procesie druku na PCV stosujemy technologię UV, polegającą na nanoszeniu specjalnych mieszanek farb, a następnie ich utwierdzaniu przy użyciu specjalnej lampy. W ten sposób uzyskujemy wydruk najwyższej jakości, trwały i odporny na wpływ szkodliwych warunków. Pokrywamy płyty PCV nadrukami w różnych kolorach, tworzymy treści reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, banery oraz wiele innych produktów o zastosowaniu ekspozycyjnym.

 

Nasza oferta druku na PCV jest skierowana do mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy, realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia jak i długoterminowe kampanie reklamowe, w czasie których tworzymy duże ilości różnego typu treści wizualnych.