Druk na PCV

Druk na PCV w naszej ofercie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług druku na płytach PCV. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości wydruków na różnego rodzaju podłożach. Z naszej oferty korzystają odbiorcy pragnący stworzyć wysokiej jakości reklamy i inne treści wizualne, odporne na szkodliwe oddziaływania i przeznaczone do długotrwałego użytku. Zajmujemy się wydrukami o zupełnie dowolnym rozmiarze oraz stopniu szczegółowości. 

Druk na PCV dla naszych klientów

Druk na PCV to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zwrócić uwagę klientów. Nasza oferta obejmuje drukowanie na płytach o różnej grubości i kolorze, w zależności od Państwa potrzeb oraz zamierzonego sposobu wykorzystania reklamy. Gwarantujemy maksymalną wytrzymałość naszych wydruków oraz możliwość ich wykorzystania w wielu miejscach.  Stosowane w naszej firmie nowoczesne technologie drukarskie pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości tworzonych treści wizualnych. Nawet po dłuższym czasie ekspozycji na słońce, deszcz czy wiatr, Państwa reklama nadal będzie wyglądać świetnie i przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Oferujemy także pomoc w przygotowaniu projektu, jego edycji i dopasowaniu do zamierzonego sposobu i miejsca wykorzystania. Nasz zespół grafików zawsze służy radą i pomaga w odnalezieniu odpowiednich rozwiązań. 

Druk UV na PCV – najwyższa jakość 

Druk na płytach PCV to skomplikowany proces technologiczny, w czasie którego nanosimy grafiki lub teksty na powierzchnie płaskie wykonane z polichlorku winylu. Płyty PCV charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Są idealnym materiałem do wykonywania reklam zewnętrznych, które będą przyciągać uwagę przechodniów przez długi czas. W procesie druku na PCV stosujemy technologię UV, polegającą na nanoszeniu specjalnych mieszanek farb, a następnie ich utwierdzaniu przy użyciu specjalnej lampy. W ten sposób uzyskujemy wydruk najwyższej jakości, trwały i odporny na wpływ szkodliwych warunków. Pokrywamy płyty PCV nadrukami w różnych kolorach, tworzymy treści reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, banery oraz wiele innych produktów o zastosowaniu ekspozycyjnym. Nasza oferta druku na PCV jest skierowana do mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy, realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia jak i długoterminowe kampanie reklamowe, w czasie których tworzymy duże ilości różnego typu treści wizualnych.