Druk na kartonie

Druk na kartonie i tekturze w naszej ofercie

 

Oferujemy kompleksowe usługi drukarskie dla klientów, którzy pragną zrealizować swoje projekty reklamowe z zachowaniem najwyższej jakości. Nasz park maszynowy jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia, co umożliwia nam drukowanie na kartonie, tekturze i innych papierach sztywnych. Wysoka jakość realizacji, zastosowanie specjalnych farb oraz różnorodność wykorzystywanych technologii sprawiają, że nasze druki są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także doskonale oddają piękno każdego projektu.

 

Najwyższej jakości druk na papierach sztywnych

 

Drukujemy na papierach, kartonie i tekturze o różnej gramaturze i gatunku, w zależności od indywidualnych wymagań. Realizujemy projekty o różnym rozmiarze i stopniu skomplikowania. Wszystko w trosce o jak największe zadowolenie naszych klientów. Pomagamy w przygotowaniu wydruku dedykowanego także do bardziej zaawansowanych zastosowań – kartonów składanych, opakowań, pojemników.

 

Osoby decydujące się na nasze usługi mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie ustalenia rodzaju wydruku, wyboru powierzchni, typu farby. Pomagamy dopasować te elementy względem zamierzonego miejsca i sposobu wykorzystania wydruku. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas materiały będą wytrzymałe, żywotne, odporne na blaknięcie i powstawanie przebarwień.

 

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zamówień. Dzięki dostępowi do własnego rozbudowanego parku maszynowego gwarantujemy szybkie wykonanie wydruku, nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych i dużych projektów. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, a nasz zespół doświadczonych grafików służy radą i pomocą na każdym etapie realizacji.

 

Druk na tekturze i papierach sztywny w Warszawie

Wiele firm wybiera druk na tekturze, aby w ten sposób wyróżnić swoje produkty od konkurencyjnych. Tektura jest także łatwa w obróbce, można ją dowolnie ciąć, składać i kleić, co umożliwia stworzenie opakowań różnych kształtów i rozmiarów.

 

Druk na tekturze może być stosowany w wielu branżach, takich jak przemysł spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny, elektroniczny czy odzieżowy. Oferujemy możliwość wydrukowania zarówno informacji o produkcie, jak i logotypów, grafik, zdjęć czy kodów kreskowych. Wszystko zgodnie z życzeniem naszych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich przedsiębiorców z Warszawy. Oferujemy możliwość przygotowania kosztorysu dla każdego potencjalnego zlecenia, a także jego realizację w możliwie jak najkrótszym terminie.